Як у Львові занепадають садочки (ФОТО)

0
1068
Садочок у Львові
Садочок у Львові

Депутат Львівської міськради Сергій Івах сьогодні, 3 серпня, ініціює виїзне засідання на об’єкт дошкільного навчального закладу за адресою вул. Ревуцького,9.

Про це Івах повідомив у Фейсбуці.

“Це – дитсадок, який уже 2,5 роки орендує ПП “Ерудит”. За цей час дирекція школи не виконала взятих на себе зобов’язань щодо капітального ремонту. Натомість було проведене перепланування без дозвільних документів.

В кінці травня мною уже було ініційоване обстеження, яким зафіксовано грубі порушення щодо умов договору оренди, представники управління комунальної власності склали акт про незадовільний стан будівлі і невикористання її за призначенням. За два місяці нічого не змінилось, тому вважаю, що потрібно розірвати договір оренди з недобросовісним орендарем і передати об’єкт для відновлення комунального ДНЗ.

На виїзне засідання запрошені представники управління освіти, комунальної власності, члени депутатських комісій гуманітарної політики та комунальної власності, а також представники ДАБІ. Запрошую журналістів для висвітлення цієї актуальної теми”, – повідомив Івах.

Leave a Reply