Кремлю не потрібен Донбас, де панує тиша – Забродський

0
68069

Російській Федерації не потрібен Донбас, де  панує тиша.

Про це в ефірі Прямого в ток-шоу “Ехо України” повідомив генерал-лейтенант, Герой України, кандидат в народні депутати від партії “Європейська Солідарність” Михайло Забродський.

“По-перше, Кремлю не потрібен Донбас, на якому панує тиша. Як тільки на Донбасі встановиться режим тиші, в буквальному розумінні цього слова, одразу Донбас переходить в зовсім іншу площину зовнішньополітичну. Зараз, коли Донбас – джерело нестабільності, Донбас – потенційна загроза державності України, Донбас – це позиція і матеріал для торгу, в тому числі не тільки з Україною, а й з західними партнерами, – такий Донбас зараз Москву влаштовує.

Якщо тільки Донбас стане зоною, на якій будуть, наприклад, проводитись суцільне розмінування – я вже не говорю про роззброєння бандформувань, встановлення контролю і таке інше, – такий Донбас їм не потрібен. Тому буде безмежна черга взаємних пропозицій, зустрічних пропозицій, торгів, заяв на перемовинах. Наприклад, давайте звільнимо того-то, і тоді ми спробуємо припинити вогонь. І це буде продовжуватись, продовжуватись і продовжуватись до тих пір, поки Донбас буде потрібен Путіну саме в такій ролі”, – наголосив Забродський.

Залишити відповідь