Закупка пального за завищеними цінами на одному із державних вугільних підприємств Львівщини

0
59

Прокурори Львівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника директора одного з державних вугільних підприємств Львівщини. Йому інкримінують службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це пише Кулемет з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.

Слідством встановлено, що у 2023 році між підприємством та суб’єктом господарювання було укладено договір на закупівлю дизельного пального з доставкою для потреб шахти.

Обвинувачений, будучи уповноваженою особою, неналежно виконав свої службові обов’язки. Зокрема, не провів цінового дослідження ринкової вартості пального.

Він проігнорував той факт, що цінова пропозиція постачальника є неконкурентоздатною та значно завищеною, і не ініціював питання щодо розірвання договору.

Внаслідок цього державному підприємству завдано збитків на суму майже 390 тис. грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Слідчого управління Головного управління Нацполіції України у Львівській області, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишити відповідь