Та вїд…біться ви вже від того Львова!

4
64202

Якось непомітно, але впевнено і поступово Львів з міста культури перетворився на місто маршів, маніфестацій і парадів. При чому, важливо зауважити, що завдячувати цьому потрібно не тільки львів’янам. Ще не втихли емоції довкола маршу, половину (якщо не більшість) учасників якого привезли «звільняти Львів від польських панів» чомусь приїхала з інших міст.

Але підозрюю, про марш усі забудуть післязавтра, коли мітингувати вийдуть феміністки. Хоча, сподіваюся, там все буде тихо-мирно, бо хапнути феміністки можуть хіба від своїх посестер з традиційними поглядами на життя, які не проти, аби чоловіки дарували їм квіти, чмокали в ручку і траскали по нижчеспинних принадах.

Зовсім недавно у Львові обурювалися харківські діячі, які, мовляв, думали провести у нас якийсь ромський форум, а тепер бояться, бо тут, бач, до циганів не геть толерантно ставляться. Нє, щоби організувати циганський захід у своєму Харкові і не парити голову ні собі, ні нам. Принагідно згадується, як лесбійська вождиха з Києва репетувала, що їй у Львові не дали провести ЛГТБ-атракцію. Чого, питається, навіженій бабі, її власного міста мало.

Я абсолютно не збираюся віддавати своє місто полякам. Я, безперечно, шаную Героїв усіх воєн за нашу Батьківщину. Мені до лампочки феміністки, лесбійки, геї і цигани, якщо не пхають брудних рук у мої кишені. Але, дідько забирай, вже трохи то все дістало. Таке враження, що людям з усієї держави у всій великій Україні більше нема місць для маршів, маніфестацій та інших виявів своїх поглядів. Конче треба то робити у Львові. І тому, оминувши свою вроджену толерантність до всіх, просто виплюскується прохання: та вїд…біться ви вже від того Львова!

Роман ОНИШКЕВИЧ, Фейсбук

4 КОМЕНТАРІ

  1. Якщо є потреба на такі акції, то, значить, не все так гаразд в Україні. Якщо добре вам одному, то це не означає, що всі решта повинні сидіти склавши руки і дивитися на вас, як вам добре. Людина має право на мирні зібрання згідно з конституцією. Не подобається така конституція – їдьте жити в іншу країну на північний схід

  2. Добре сказано, цілком підтримую. До речі акції не всі ті акції які акції, є й проплачені а є і з метою хаос привнести. Не думаю що Львову то конче, виритись у всьому тому.

Залишити відповідь