У квітні учні старших класів зможуть пройти пробне ЗНО безкоштовно

0
1004

Освітня компанія ЯвКурсі, за підтримки Міжнародного інституту інновацій, відкрила можливість проходити пробне ЗНО онлайн для всіх учнів України. Раніше ця можливість була доступна лише учасникам навчальних програм компанії, пише “Кулемет” з посиланням на “Прямий“.

Проект вже охопив більше 81 457 старшокласників та їхніх батьків, з них 46% зареєстрованих — це 10-класники. Це вкрай важливо, адже навіть зараз, коли весь медіапростір охоплений інформацією про COVID-19, українці розуміють важливість освіти та майбутнього їхніх дітей. Саме в десятому класі потрібно задуматись над майбутньою спеціальністю, університетом та стратегією підготовки.

“Через карантин підготовка до вступу для багатьох сімей ускладнилася: закрилися курси підготовки, оплачене Пробне ЗНО переноситься на невизначений термін, готуватися самостійно вдома складно. Ми не змогли залишатися осторонь цієї проблеми. Від підготовки до вступу залежить успішне майбутнє молоді нашої країни!

Тому ми вирішили надати можливість пройти наше Пробне ЗНО онлайн усім старшокласникам.

Ініціатива повністю соціальна, всі витрати, пов’язані із розширенням технічної бази, підготовкою і проведенням заходу,  ми разом із партнерами беремо на себе.”  — розповів керівник інноваційного освітнього центру ЯвКурсі Володимир Володін.

Проект вже підтримали 67 спільнот викладачів та батьків у соціальних мережах. І кількість зареєстрованих учнів постійно зростає.

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися на сайті:

bit.ly/probne_zno_tv

Дати проведення Пробного ЗНО Онлайн від ЯвКурсі:

5 квітня — українська мова та література.

12 квітня — історія України та математика.

26 квітня —  англійська мова, біологія, фізика.

Міжнародна освітня компанія ЯвКурсі — представник Міжнародної організації зі стандартизованих екзаменів і кар’єрного коучінгу IUECB та організатор Всеукраїнського форуму батьків старшокласників, в якому щорічно бере участь більше 6000 сімей старшокласників. Загалом щорічно у соціальних ініціативах освітньої компанії бере участь близько 90 000 старшокласників та їхніх батьків з усієї України.

У 2017 році  компанія ЯвКурсі принесла в Україну технологію блендед-навчання, постійно впроваджує сучасні досягнення в галузі EdTech, співпрацює з кращими університетами країни та світу, ділиться своїми здобутими знаннями з викладачами та ентузіастами. У Навчальному центрі ЯвКурсі постійно навчаються не лише учні, але й підвищують свою кваліфікацію викладачі.

Залишити відповідь