Львів офіційно отримає у комунальну власність Будинок культури “ЛОРТА”

0
457
Львів офіційно отримає у комунальну власність будинок культури "ЛОРТА"

Сьогодні, 17 червня, сесія Львівської міськради проголосували за надання згоди на прийняття з державної власності (Державного концерну “Укроборонпром”) у комунальну власність Львівської міської територіальної громади об’єкта нерухомого майна (Будинок культури “ЛОРТА”, що по на вул. Патона, 6).

Про це повідомила депутат ЛМР Уляна Пак, пише Кулемет.

Ще влітку минулого року, під час концерту до Дня Незалежності України, разом з громадою нам вдалося зібрати декілька сотень підписів львів’ян для збереження цього Будинку культури. Щоб його не продали і не забудували. А сьогодні рішення, якого львів’яни чекали більше 10 років, стало реальністю.

“Дякую усім, хто весь цей час долучався і допомагав, особливо небайдужим мешканцям Залізничного району, нашому депутату Верховної ради Микола Княжицький за численні звернення та постійну підтримку, а також моєму колезі Назар Бербека і всі, хто сьогодні проголосував «За»!

Попереду ще довгий шлях, але переконана, що цей Будинок культури знову стане культурно-мистецьким центром як для мешканців Залізничного району, так і всіх львів’ян”, – повідомила депутат.

Leave a Reply