З Польщі в Україну прибув десятий евакуаційний “Хюндай”

0
657

Прикордонний контроль пасажирів потяга  «Перемишль-Київ» здійснили сьогодні надвечір прикордонники Мостиського загону у пункті пропуску «Мостиська-з/с». Всього в Україну цим рейсом прибуло майже 600 наших співвітчизників. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

 Як і в попередніх рейсах, що прибули із-за кордону, прикордонники разом з представниками санітарно-карантинного підрозділу провели комплекс перевірочних заходів, спрямованих на виявлення серед пасажирів ознак захворювання на Covid-19. У результаті перевірки у цьому поїзді не виявили жодного пасажира з підвищеною температурою, скарг на самопочуття також не надходило.  

Варто зазначити, що це вже десятий евакуаційний потяг, який прибув із-за кордону, зокрема із Польщі та Литви. Загалом потягами було евакуйовано понад 6 тисяч громадян України та 14 іноземців.

Усі пасажири потягів підписали добровільні згоди на проведення протиепідемічних і профілактичних заходів (власну двотижневу самоізоляцію) і отримали пам’ятки з інформаційними матеріалами та алгоритмом дій у випадку виявлення симптомів захворювання на коронавірус. За ними буде встановлений медико-санітарний нагляд.

Також зазначимо, що сьогодні ввечері має прибути ще один поїзд, яким із Перемишля прибудуть наші співвітчизники.

 

Залишити відповідь