Українці полюбили пункт пропуску “Шегині”

1
43

Традиційно перед великодніми святами в пунктах пропуску на кордоні з Польщею прикордонники відмічають збільшення потоку осіб та транспорту.

Про це пише Кулемет з посиланням на Львівський прикордонний загін.

Останні дані щодо здійснення пропускних операцій свідчать, що найбільш завантаженим пунктом пропуску у Львівській області є «Шегині».

Зокрема, протягом останніх днів державний кордон в цьому пункті пропуску, в обох напрямках, перетнуло 10-12 тис. громадян. Станом на 12:00 на виїзд до Польщі перед пунктом пропуску «Шегині» очікують 105 легковиків.

Додамо, що кількість оформлених громадян у «Краківці» та «Раві-Руській» становить 6-8 тис.

Нагадаємо, що на українсько-польському кордоні, в межах Львівської області, цілодобово функціонують шість пунктів пропуску для автомобільного сполучення. Найменша динаміка руху спостерігається у «Смільниці», «Грушеві» та «Угринові».

З метою зменшення часу очікування в чергах рекомендуємо громадянам обирати ці пункти пропуску для перетину кордону. Актуальну ситуацію щодо стану черг можна відстежити на офіційних ресурсах Держприкордонслужби, зокрема на сторінці Західного регіонального управління у Фейсбук (https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon) дані оновлюються кожні три години.

Додамо, що перетин кордону залежить від роботи усіх представників контрольних служб, які здійснюють свою діяльність в пунктах пропуску та працівників відповідних служб суміжної сторони.

1 коментар

Залишити відповідь