Як люди Тимошенко роздавали вафлі у центрі Львова

1
14432
Люди Тимошенко у центрі Львова роздавали вафлі
Люди Тимошенко у центрі Львова роздавали вафлі

Мав можливість споглядати у Львові кумедне видовище. Біля пам’ятника королю Данилу кілька хлопців в одежах білих, як куклукскланівці, але з сердечками і написом

«Батьківщина молода» лапали людей і розпитували, що ті знають про Конституцію. У нагороду – пригощали пачкою вафель «Артек». Креатив ще той!

А поруч стояли ще одні ловці душ – свідки Єгови. Ті виявилися прижимистими і вафельками в Царство Боже не заманювали. Обмежилися втюхуванням «Вартової башти». А я задумався, чим одні відрізняються від інших.

Додумався, що практично нічим. І одні і другі твердять, що благодать буде не на небі, а на землі. Просто в одних вона настане після другого пришестя Бога, а в інших – після першого пришестя Богині.

І тільки за браком часу не зміг порадити двом групам агітаторів креативний хід – об’єднатися і разом втюхувати журнал і вафельки. То ж приємніше чекати Царство начитаним і ситим водночас

Роман ОНИШКЕВИЧ

Водночас прес-служба обласної партійної організації повідомляє, що ГО “Батьківщина молода” Львівщини разом з “Батьківщиною молодою” Львова провели захід присвячений святкуванню Дня Конституції.

“Активісти підготували різноманітні завдання, що дозволили учасникам заходу підвищити свою обізнаність з основного Закону та отримати пам’ятні подарунки, а саме Конституцію України та солодкі гостинці. Кожен учасник мав змогу відповісти на серію підготовлених запитань та перевірити свої знання. Учасниками заходу стали понад 300 львів’ян, а також приємним було те, що в заході хотіли активно брати участь й іноземці”, – йдеться у повідомленні.

На фото, які оприлюднені у Фейсбуці, і справді видно, що учасники акції тримають у руках вафлі.

1 коментар

  1. Молоді люди навпаки молодці – популяризують це свято, аби воно було не лише формально в календарі.

Leave a Reply