В Україні 15 тисяч військових не хочуть воювати

1
98
Камельчук заявив, що учасники «змови» хочуть знизити рівень життя людей (Фото: Скріншот відео каналу Рада)

Наразі усі мобілізаційні заходи спрямовані на збільшення кількості військових, зокрема, і на фронті. Проте в Україні є понад 15 тис. військових, які отримали дисциплінарне покарання та не залучаються до виконання свого обов’язку.

Про це розповів нардеп Юрій Камельчук, повідомляє «Телеграф», пише Кулемет.

За його словами, це військові, що не виконували накази чи самовільно залишали частини.

“Вони фактично ніде не застосовуються, можливо, вони десь в чорну працюють, не офіційно. Але вони не в тюрмі”, – сказав нардеп.

Камельчук акцентує, що проти цих людей немає ніяких засідань суду задля визначення їх статусу, справ проти них не ведеться, і тому не зрозуміло чи винні вони у чомусь, чи ні.

На питання кореспондента, чому не ведуться судові справи проти цих військових, нардеп каже: «Напевно, очікували якогось законного рішення, аудиту ЗСУ, щоб розуміти цю ситуацію. Але ця цифра утворилась за два роки».

За словами нардепа, серед цих людей дійсно мало тих, що готові знову брати зброю до рук та воювати. Поміж дисциплінарних порушників є солдати з великим бойовим досвідом аж з 2014 року.

Камельчук зауважив, що наразі це велика проблема, і вже час її вирішувати. Адже з плином війни у будь-якому випадку цифра дисциплінарних порушників буде рости.

1 коментар

Залишити відповідь