У Садового продовжують наживатись з повітря, депутати мовчать (ФОТО)

1
426

За минулий тиждень у Львові евакуйовано 184 транспортних засобів

Окрім цього, в період з 24 по 30 липня 2023 року, інспекторами з паркування виписано 3 673 штрафів за порушення правил зупинки/стоянки (на суму 1 372 040 грн).

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛМР.

Нагадаємо, мінімальний розмір штрафу – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може бути збільшений до 680 грн. Якщо ж водій-порушник сплачує впродовж 10 днів, то сума штрафу зменшується вдвічі.

У мерії Львова наголошують, що робота інспекторів з паркування перш за все спрямована на унеможливлення стихійних паркувань, покращення дисципліни оплати послуг платного паркування, оперативне тимчасове затримання транспортних засобів, які створюють суттєву перешкоду для інших учасників дорожнього руху.

Львівська міська рада наполегливо закликає водіїв не паркувати свої авто з порушенням правил дорожнього руху, зокрема, під знаком «зупинка заборонена», «стоянка заборонена», на перехрестях. Хаотичне паркування ускладнює дорожній рух, а також, в умовах воєнного стану, проїзд спецтранспорту, який забезпечує життєдіяльність міста та допомагає Збройним силам України.

Нагадаємо, облаштування паркомайданчиків у Львові не передбачає ніякої відповідальності за пошкодження автомобілів. У місті просто вирішили замалювати частину дороги синьою фарбою.

1 коментар

Залишити відповідь