У Новому Роздолі опалення не буде до грудня, – експерт

0
547
Нацагентство оголосило новий конкурс на управителів
Нацагентство оголосило новий конкурс на управителів

Протягом наступних 10 днів тепла не буде ані у Новояворівську, ані у Новому Роздолі. Скажу навіть більше – я не бачу технічної можливості запустити опалення у Новому Роздолі до грудня.

Про це у ефірі UA.Львів заявив громадський активіст та директор “Енергії Новояворівськ” Андрій Гнатуш, пише Четверта студія.

“Я зараз скажу так, як воно є, за що мене не люблять, але я завжди говорю правду. За 10 днів тепла не буде. Чому? Тільки завтра у Києві буде відбуватись нарада з Укртрансгазом з питання щодо поставки газу, адже ліміти у них були, але й були шалені борги – близько 380 млн грн за необліковане споживання газу. Це їх прямий збиток і я не думаю, що вони просто так від них відмовляться”, – розповів Андрій Гнатуш.

Він також зазначив, що такого бути не може, щоб НАК “Нафтогаз” сам собі виділяв ліміти на газ.

“Що буде з працівниками? Невідомо! Власники горе-управителя “влили” на підприємство великі кошти, тому я не думаю, що вони просто так від цього відмовляться”, – розповідає експерт.

Він також додав, що у Новому Роздолі “я бачу не раніше грудня місяця запуск опалювального сезону”.

“У Новояворівську ж такими самими темпами у першу чергу “ляже” електрика, внаслідок чого припиниться водопостачання і водовідведення міста. На цей момент треба звернути увагу. Ми зараз не маємо шукати винних, а пропозиція АРМІ розірвати угоду з ПП “Гарант Енерго М” лунала ще з липня. Вони могли це давно зробити. Чи могли вони передати це на комунальне підприємство – виявляться, могли. Просто відповідальність на себе ніхто не хотів брати. Зараз не треба шукати винних, а виходити із ситуації. Повторююсь: у Новому Роздолі до грудня я не бачу технічної можливості запустити тепло, адже стан обладнання ніхто не знає”, – наголосив Андрій Гнатуш.

Нагадаємо, сьогодні у Новому Роздолі на Львівщині розпочались безстрокові канікули у школах через холод.


Leave a Reply