Майже 400 мільйонів боргу: Новороздільській та Новояворівській ТЕЦ не постачатимуть газ

0
978
Нацагентство оголосило новий конкурс на управителів
Нацагентство оголосило новий конкурс на управителів

Попри багаточисельні звернення АТ «Укртрансгаз», приватне підприємство, яке є управителем Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ у Львівській області, не вживає жодних заходів щодо погашення 388 млн грн заборгованості та врегулювання ситуації напередодні початку опалювального періоду.

Про це йдеться на сайті АТ “Укртрансгаз”.

ПП «Гарант Енерго М» має заборгованість перед Укртрансгазом на суму майже  388 млн грн  за період з листопада 2018 по квітень 2019 років. Із них 370,6 млн грн – борг за комерційне балансування (несанкціоновані відбори газу), 16,9 млн грн – борг за транспортування та 0,2 млн грн – за обслуговування вузлів обліку газу на газорозподільних станціях спеціалістами Укртрансгазу.

Накопичена заборгованість та відсутність жодних дій з її урегулювання унеможливлює подальше постачання газу для «Гарант Енерго М».

Для вирішення ситуації Укртрансгазом проводиться претензійно-позовна робота. Господарський суд міста Києва у вересні-жовтні 2019 року прийняв рішення про задоволення трьох позовів АТ «Укртрансгаз» до ПП «Гарант Енерго М» про стягнення вищевказаної заборгованості.

Укртрансгаз готовий до врегулювання питання щодо реструктуризації боргів, щоб забезпечити вчасне підключення до тепла споживачів підприємства-боржника, як те передбачено нормами чинного законодавства.

Однак жодних кроків з боку представників «Гарант Енерго М» наразі не вчинено.

Залишити відповідь