У Львові експериментують із подачею гарячої води по графіку

0
101

У Львові низка обʼєднань співмешканців багатоквартирних будинків (ОСББ) у Сихівському районі експериментують із подачею гарячої води по графіку.

Як повідомляє Tvoemisto.tv, у такий спосіб вони пробують економити, пише Кулемет.

«Деякі ОСББ, які вже користуються індивідуальними тепловими пунктами, з метою економії встановлюють графіки подачі гарячої води. Приміром, є ОСББ, що на нічний період часу – з 23:00 чи 00:00 по 5 ранку – відключають подачу гарячої води, бо вважають, що мешканці в такий час не користуватимуться нею. Вони прийняли таке рішення економити. Ця система індивідуальних теплових пунктів – це програма, в межах якої можна передбачати подачу і зупинення на певний період гарячої води», повідомила керівниця Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк.

За словами голови Сихівської РА, зараз триває такий експеримент, і надалі зможуть зрозуміти, який відсоток вдається зекономити мешканцям.

Довідково. Індивідуальний тепловий пункт – це автоматизована модульна установка, що передає теплову енергію від зовнішніх теплових мереж (котельної) до системи опалення, гарячого водопостачання, вентиляції або технологічних процесів житлових та промислових будівель.

Leave a Reply