Пане Бабак, а вибачення буде?

0
1395

На жаль, пам’ять виборця коротка, але це не можна забувати: кілька місяців Львів тупо завалювався сміттям. Відходи лежали прямо під ногами, містом розвелись величезні щурі, які буквально пішки ходили під ногами мешканців.

Сміття ніхто нікуди не вивозив, мер ходив і розповідав про міфічну блокаду, фактів якої у кінцевому результатів так і не оприлюднив.

Одразу було відомо, що гроші на смітті просто крадуться і ніхто нічого не робить. Згодом це підтвердили і офіційно: на львівському смітті вкрали більше 50 млн грн.

Проте замість вибачитись перед львів’янами (не кажучи вже про те, щоб піти у відставку), чиновники Садового і надалі починають розповідати різноманітні історії про сміття.

Після прес-конференції у Львівській ОДА, де усе чітко пояснили й дали відповіді на усі питання, що ж робиться з сміттям у області, до журналістів виходить заступник мера Сергій Бабак і знову починає розповідати про те, як місто тяжко працює.

Шановні, ну ви ж не відповідаєте уже за сміття. Проблема вирішена.

У області уже цього року буде дано старт будівництву як мінімум двох сучасних заводів із переробки сміття. Закуплені і запущені три сортувальні лінії, до кінця року їх буде ще п’ять.

Із місцевими мешканцями вдалось досягти порозуміння. Люди готові хоча б слухати. І вдалось це зробити тим, що з … людьми просто почали говорити. Панічний страх спілкування із мешканцями очільника міста на велике щастя не притаманний керівнику області, який готовий розмовляти з людьми. Якщо ще банальніше, то люди просто не бачать «фейсу» Садового. І пам’ятають про те, як той відмовлявся їздити у Малехів та Грибовичі.

Так, у області на цьому питанні трохи спекулює «Свобода», проте усі розуміють, чому. Але попри це, полігони будуть.

Шановний пане Бабак, а вибачення перед громадою міста за вкрадені кошти будуть?

Замість післямови:

До слова, під час спілкування із журналістами, заступник мера заявив також про те, що вимагає звіту від обласної державної адміністрації. Проте цей звіт є публічним і постійно оприлюднюється. Сам Бабак сам ж собі заперечив, оскільки заявив, що має дані від перевізників, на які він постійно посилався. Тож що це за дані? Чи не той самий звіт? Чи Садовому важливо, хто саме цей звіт надіслав?

Любить Бабак розповідати і про те, що чи не він особисто запустив ваги для сміття, проте процес зважування запрацював саме після передачі повноважень обласній державній адміністрації. Про їх встановлення та запуск роботи домовлялись у обласному департаменті житлово-комунального господарства.

Також Бабак заявив про те, що сміття возять на полігони області і «жодного нового договору не було заключено». Але це не правда. Буквально кілька днів тому про прийом сміття домовились із Новояворівськом…

Також підлеглі мера кажуть, що не допускати представників Державної екологічної інспекції нормально. Мовляв, порядок доступу Державної екологічної інспекції визначено законом. «Ми у праві їх пускати або не пускати», – сказав Бабак і додав, що документи на перевірку не вимагали вимогам чинного законодавства.

Шановний пане Бабак! У Грибовичах загинуло четверо людей. І ви говорите про те, що можете не допускати державних інспекторів?

Цинізм дійшов до того, що на брифінгу ще й похвалились тим, що це вже не перший раз. Мовляв, Держекоінспекція навіть подавала у суд, але суд відмовив у їх задоволенні….

Також Бабак заявив про те, що потрібно облаштувати загальнообласний полігон на 50 років. Другі Грибовичі?

Олег ДОВГАНИК


Leave a Reply