Новий курс – це курс на х*й. За*бала, бігме

0
2029
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Я ніколи не ліз відкрито у політику, бо сперечатись з малоосвіченими людьми, які топлять за популізм, не було та і не має сенсу. Всі остануться при своїй думці в межах свого інтелекту, і з цим треба змиритись.

Про це пише Vitalii Prokopiuk

Але нещодавно, в ті прекрасні години обідньої перерви, коли я шарився на роботі та перегляглядав відосики на Ютюбі, (поки всі думали, шо я працюю), на екрані разів зо п’ять пролетіла реклама однієї напрочуд неприємної особи в честь наближення виборів. Ба, більше того, я цю рекламу бачив ще за пів року до сьогоднішнього дня, коли виборами ще не те що не пахло, а тонни гречки ще навіть не було закуплено для бабусь-імбіцилів з касти “всепропало”. І тут моя задниця набрала максимального градусу горіння, а бажання материтись в голос просто взяло гору над здоровим глуздом.
Люди, дозвольте вам пояснити одну просту істину: реклама є і буде задоволенням ДУЖЕ дорогим. І щоб одна крисяча пика провесіла на постері (а не на вербі, де їй впринципі і місце), необхідно затратити ДОХЄРА бабла, які за звичайну зарплату ти не назбираєш і за багато років. І це стосується ОДНОГО постеру. Я не говорю вже про рекламу в інтернеті, яка нічим по своїй ціновій політиці не відрізняється від фізичної.

І от тут необхідний інструмент, який, нажаль, не притаманний нашому пересічному громадянину. Називається він просто – ЛОГІКА. Якшо людина вкладає в рекламу гіганську купу грошей, то що вона хоче отримати взамін? Правильно – вона хоче ПРИБУТКУ. І цей прибуток виливається у лобіювання законів для збереження монополій на торгівлю в певних секторах. І інтереси однієї курви з косою аж ніяк не можуть співпадати з інтересами великих мас людей, бо монополія – це дуже кепсько для мас і дуже добре для поодиноких індивідів.

Я вже не піднімаю питання, звідки та фарбована лярва набрала стільки грошей на рекламу, напевно в лотерею виграла, їй богу. Хоча, шоб так срати баблом на ліво і на право, треба мати власного золотого леприкона, який би підкидав мішочки з золотом на кожен окремий відеоролик, в якому розказуть про магічні “Нові курси” для україни та долар по 8 грн. Особисто для тебе, курва з крисячою пикою, новий курс – це курс НА ХУЙ!

За*бала, бігме

Залишити відповідь