На Львівщині відновили давню криницю

1
1966

На Львівщині у селі Баківці Жидачівського району відновили давню криницю, почистили та облаштували джерело.

Ініціатором реконструкції криниці у Баківцях виступив голова Жидачівської районної організації ПАРТІЇ «Блок Петра Порошенка Солідарність» Ігор Лалак, повідомляє прес-служба ЛОО “Солідарності”.

«Фундамент криниці був збудований ще у 1926 році: дерев’яні опори замінили на цегляні у формі арок; збудували новий дах, накрили сучасною покрівлею, встановили символічний хрест», – розповів Ігор Лалак.

За його словами, ідея реконструкції криниці виношувалась досить давно. Ще коли він був сільським головою Баківців, то подав заявку щодо реконструкції криниці на конкурс екологічних проектів місцевого розвитку у Львівській області. Відтак згодом й вдалося залучити чималі кошти на ремонтні роботи та придбання матеріалів. Безпосередньо до робіт з облаштування криниці долучився й сам Ігор Лалак.

Загалом, аби встигнути відкрити та освятити криницю на Водохреща, до робіт долучилися й мешканці села. У майбутньому планується також провести благоустрій прилеглої території.

1 коментар

  1. Написали б коротку історію криниці, чому вона давня, цікаві факти пов”язані з нею і т.п. Але певно головне що написали хто став ініціатором… А сама криниця непропорційна, зробили нову, але не привабливу, архітектора потрібно було долучити.

Leave a Reply