Львівська ОДА звертається до правоохоронців щодо швидкого встановлення причини пожежі у центрі для реабілітації атовців

0
570
Будівлю Львівської ОДА прикрасили державною символікою. Фото прес-служба ЛОДА
Фото прес-служба ЛОДА

Львівська обласна державна адміністрація висловлює занепокоєння через пожежу в одному з корпусів Львівської обласної психіатричної лікарні, де розміщується центр «Фенікс», у якому проходять реабілітацію учасники АТО. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

За інформацією Головного управління ДСНС України у Львівській області, загорівся дах будівлі, однак за двадцять хвилин пожежу погасили, обійшлося без жертв.

Відтак, Львівська обласна державна адміністрація звертається до ДСНС та правоохоронних органів з закликом щодо якомога швидшого встановлення причин загорання приміщення та притягнення до відповідальності усіх причетних осіб. Також Львівська обласна державна адміністрація сприятиме відновленню роботи центру «Фенікс».

Реабілітаційний центр займається лікуванням посттравматичних розладів у бійців АТО та розміщений на території Львівської обласної психіатричної лікарні, що на вул. Кульпарківській,95 у Львові. Центр створили силами волонтерів ще у 2014. Персонал відділення – десяток людей: психологи, реабілітологи та масажисти.

Нагадаємо, у Львові горіло приміщення Центру допомоги ветеранам АТО.

Leave a Reply