Julik знявся у новому фільмі “DZIDZIO Перший раз”

0
1433

Днями відбулись зйомки кінострічки “DZIDZIO Перший раз”, в яких вязв участь Julik (Назарій Гук). Нагадаємо декілька місців тому, артист прийняв рішення почати авторський проект у якому, він зайнявся ді-джеїнгом, написанням авторських треків та створенням ремікс-версії на пісні топових українських артистів.

“Надзвичайно приємно було стати частиною якісного україського контенту, який створює “DZIDZIO Film”. У цій кінострічці, як і у попередніх, я грав самого себе – тобто мені не довелось вживатись у роль” – сказав Julik.

Julik
Julik

До слова, Юлік не вперше знімається у кінострічках, будучи у складі колективу DZIDZIO, він зіграв багато ролей.

“Для мене процес фільмографії – це постійний рух, динаміка та насамперед, новий виклик перед собою. Коли ми починали знімати міні-фільми , зізнаюсь, було трішки страшно. З роками цей страх минає і камера стає другорядною річчю, яку ти просто не помічаєш”

Julik
Julik

Дзідзьо, в душі – великий артист і наївна дитина, все своє життя приховує один малесенький секрет, який переростає у величезну проблему. Цього разу ні найкраща мама, ні його крутий друг не зможуть йому допомогти. Бо таку  делікатну справу Дзідзьо має вирішити перший раз і ду-у-же обережно – розповіли у “DZIDZIO Film”

Julik
Julik

У кінострічці “DZIDZIOПерший раз” Юліку запалить вибагливу Ходорівську публіку(смт неподалік Львова). Усі сцени за участі артиста відбулись в одному із нічних клубів,  де головні герої кінострічки Дзідзьо та Павук приїдуть позабавлятись та послухати відомі хіти.

Julik
Julik

Залишити відповідь