Зінкевич просить облаштувати “підняте перехрестя” на вулиці Окружній

0
1309

До депутата-укропівця Ігоря Зінкевича звернулися мешканці, щодо небезпечного перехрестя вул. Окружна та вул. Сулими. Проаналізувавши важливість питання Ігор Зінкевич направив депутатський запит до міського голови Андрія Садового.

“Спільно з міською комісією з безпеки дорожнього руху було проведене виїзне засідання. Провівши більше години та проаналізувавши рух транспорту, виявили наступну ситуацію: погана видимість і ускладнює видимість і виїзд з вул. Сулими на односторонню вул. Окружну, майже одноголосно прийняли що вирішення даної проблеми є зробити «припідняте перехрестя» за прикладом вул. Січових Стрільців та вул. Сулими – вул. Кондукторської, яке по–перше знизить швидкість перед перехрестям руху авто вул. Окружної і надасть кращу орієнтацію для прийняття рішення руху виїзду з вул. Сулими, також облаштувати пішохідний перехід, щоб люди мали змогу безпечно переходити вул. Окружну”, -наголосив Ігор Зінкевич.

Укропівець звернувся з проханням додатково включити в бюджет розвитку на 2018 рік, реконструкцію перехрестя вул. Сулими та вул. Окружної з облаштуванням «піднятого перехрестя».


Leave a Reply