Жодних офіційних обмежень для поїздок у приватному транспорті немає, – Роман Пилипенко

0
1289

У таксі – лише в масці, а в маршрутку – з довідкою. У Львові запрацювали нові карантинні обмеження. Містян закликають всюди одягати маску чи респіратор, підійдуть навіть саморобні. Доступ до автобусів чи трамваїв мають лише працівники певних сфер, зате немає жодних обмежень для приватних авто. Крім цього, карантин послабили для деяких торговців.

Про це інформує Радіо Львівська хвиля.

Їздити у громадському транспорті можуть лише працівники, які забезпечують життя міста. Їм мають видати довідку з мокрою печаткою або посвідчення з місця роботи. Поки не штрафуватимуть, але контроль буде жорстким. Каже заступниця мера Ірина Маруняк.

Зате жодних офіційних обмежень нема в таксі та у приватних авто. Єдине, всі повинні бути у масках. Далі керівник патрульної поліції Львівщини Роман Пилипенко.

Послабили карантин для торговців. Дозволити продавати птицю, пестициди, запчастин та пальне. Відкриті також структури, які підключають інтернет, ремонтують автівки та комп’ютерну техніку. Розповіла керівниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна.

Проте закрили ринки Тополя на Мазепи та Провесінь на Володимира Великого. Вони порушували карантин.

Додамо, раніше сайт auto.24tv.ua  повідомляв, що під час карантину заборонено пересуватись в авто більше, ніж двом дорослим людям.

Leave a Reply