Зеленський вивчає історію за лекалами Кремля, – Ірина Геращенко

1
1820

За трагічними подіями в Одесі, так само як і за анексією Криму та війною на Донбасі стоїть Росія. Але президент Зеленський не хоче дратувати Путіна і не робить відеозвернень на шості роковини анексії Кримського півострова, натомість повторює тези російської пропаганди про трагедію в Одесі 2 травня 2014 року – пише на своїй сторінці у мережі Facebook співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Ідеологічні та політичні цілі тих, хто в травні 2014 планував заколот в Одесі, відомі всім, окрім Зеленського. Це – створення «Одеської Народної Республіки», захоплення Бессарабії, повне відрізання України від виходу до Чорного моря. Тоді ж, в травні 2014-го Путін, якому Зеленський любить заглядати в очі, на брифінгу для іноземних журналістів розповідав про «історичну Новоросію», куди за його версією входили Донецька, Луганська, Миколаєвська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська і Одеська області», – нагадує Геращенко про події 14-го року.

«Зеленський закликає розібратися, хто стояв за подіями в Одесі. Так це всі знають. Росія. Росія стояла за анексією Криму, війною на Донбасі, спробою захопити Одесу, Харків, Дніпро. Це вона планувала відчленування цих українських регіонів», – зазначає Ірина Геращенко.

Вона також нагадала, що у вересні і грудні 2019 року Зеленський обміняв моряків, яких Путін був зобов’язаний звільнити за рішенням міжнародного морського трибуналу, на осіб, причетних до терактів в Одесі.

«Відповідь, навіщо вони Москві, очевидна: щоб сховати кінці в воду», – переконана Ірина Геращенко.

«На 6-ту річницю анексії Криму відосика від Зеленського із зверненням до окупованого півострова не було. Непомітно для влади пройшла ця дата, щоб не дратувати Путіна, якому ще в очі заглядати. А там теж, до речі, були вбиті російськими окупантами перші українці і кримські татари – жертви Путіна», – наголошує співголова фракції «Європейська Солідарність».

Ірина Геращенко подякувала патріотам, які зупинили кривавий сценарій російських спецслужб в Одесі. «Розумію, Зеленський в травні 14-го був на корпоративах, а його найближчі соратники тужили за ПР. Але зараз хоч хтось в його фракції, хто кричить, що був на Майдані, може ви поінформуєте Зеленського про новітні трагічні сторінки нашої історіі. Щоб він не вивчав її за лекалами Кремля», – резюмує Ірина Геращенко.

1 коментар

  1. Украина – единственная страна в мире, где:
    – за 20 лет до Холокоста был погромный ГЕНОЦИИД (1917-1920);
    – руководство страны призывляет чтить погромщиков во главе с Петлюрой!!!
    – на могиле жертв Холокоста (Бабий Яр) стоит памятник пособникам убийц (коллаборантам ОУН).
    В мире идет борьба с бывшими нацистами, а в Украине нужно бороться с их героизацией!!!!

Залишити відповідь