Зеленському не допоможуть сумнівні маніпуляційні опитування, – Порошенко

0
340
Петро Порошенко у Львові

Чинна влада замість опитувань повинна сама дати відповідь народу, щодо витрат з коронавірусного фонду.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав п’ятий Президент України Петро Порошенко.

“В офісі Президента хтось сказав, що це опитування ніби і є демократія. Це — неправда і маніпуляція. Подібно тому, як шапіто з артистами-недоучками не високе мистецтво. Високе мистецтво — це дещо інше. Опитування від Зеленського не демократія. Це — пропозиція “95 кварталу” довірливим виборцям ще раз зіграти з “Кварталом” в наперстки. Слідкуйте за руками. Два рази минулого року як вони обдурили людей. Третій раз найграндіозніший політичний обман в історії України не пройде”, – заявив п’ятий Президент України.

“Настав час, коли влада має не ставити питання, а нести відповідальність. Відповідати за витрати з коронавірусного фонду, коли вони закопали мільярди гривень в асфальт. Замість того, щоб підготувати країну до епідемії. І багато чого іншого, що вони наробили за півтора року. І за не зроблене — так само мають відповідати”, – підкреслив Петро Порошенко.

Він зазначив, що опитування у день голосування суперечить всім законам України.

“Проведення в день голосування “опитування” — це плюндрування Конституції України, європейських міжнародних виборчих стандартів. І це шулерство”, – заявив Петро Порошенко.


Leave a Reply