Зеленського фінансують люди помічника Кремля Суркова та російського мільярдера Малофеєва, – Newsweek

0
846
Як у Львові пікетували Зеленського. Фото Кулемет
Як у Львові пікетували Зеленського. Фото Кулемет

Комік та кандидат у президенти України Володимир Зеленський має потужного “мецената” в обличчі Кремля. Про це свідчить зламане листування бойовика “ДНР” Дмитра Хавченко, і що опинилося у відкритому доступі.

Про це пише Newsweek.

Служба безпеки України заявила, що офіційно перевіряє інформацію про фінансування кампанії Зеленського з боку представників російських спецслужб, пов’язаних з “ДНР” / “ЛНР”.

Український центр “Миротворець” посилається на взломане листування екс-бойовика “ДНР” Дмитра Хавченка, керівника кримського відділення Союзу добровольців Донбасу. Хавченко – людина Олександра Бородая, який, в свою чергу, працював піарником Костянтина Малофєєва, а після вторгнення в Україну його було призначено “прем’єр-міністром ДНР”. “У листах йдеться про те, що російський службовець безпеки, який має зв’язки з керівництвом “ДНР”, намагався обміняти криптовалюту на готівку, щоб передати на президентську кампанію Зеленського. В одному з повідомлень член російських служб безпеки зазначає, що вони “затвердили бюджет на дії коміка””, – йдеться у статті.

Електронні листи також демонструють, що частина фінансування надійшла від помічника Кремля Владислава Суркова та російського мільярдера Костянтина Малофеєва – саме вони диктували політику Кремля щодо України.

Напередодні політик і кум російського президента Віктор Медведчук сказав в інтерв’ю Financial Times про те, що має намір підтримати на виборах України кандидата в президенти Володимира Зеленського“Якщо Зеленський дійсно хоче миру і відновлення економічного потенціалу України, то наша партія (Опозиційна платформа – За життя – ред.) підтримає його дії”, – сказав Медведчук.

Залишити відповідь