Завтра у Львові урочисто відкриють проспект святого Папи Івана Павла ІІ

0
922
У Львові діятиме унікальний мобільний музей з особистими речами святого Папи Івана Павла ІІ

Завтра, 24 червня, у Львові урочисто відкриють проспект святого Папи Івана Павла ІІ. Цю подію приурочать 20-літтю візиту Понтифіка в Україну. Раніше, ухвалою Львівської міської ради було вирішено частину вулиці Хуторівка (від вул. Стрийської до просп. Червоної Калини) перейменувати на проспект святого Папи Івана Павла ІІ.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Розпочнеться подія о 15.30 год неподалік філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а). Серед учасників події буде декан філософсько-богословського факультету о. Юрій Щурко,  Митрополит і Архієпископ Львівський УГКЦ Владика Ігор, Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ  Владика Мечислав Мокшицький, владика Борис Ґудзяк, Архієпископ і Митрополит Філадельфійський УГКЦ, а також міський голова Львова Андрій Садовий.

Зі словом привітання до присутніх звернеться також ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ о. Ігор Бойко.

Нагадаємо, що упродовж 23-27 червня Україна святкує 20-річчя візиту Папи Римського Івана Павла ІІ до України. Значна частина візиту святого Папи відбувалася на Сихові, де й розташовано новоперейменований проспект на честь Понтифіка.

До слова, завтра також у Львівській міській раді відбудеться урочиста академія до 20-ліття візиту святого Папи Івана Павла ІІ до Львова. До події долучиться керівництво міста та області, науковці, священники, ченці та черниці. Заплановані також круглий стіл «Україна вітає Папу – 20 років опісля» і академічна сесія «Папа слов’янин і Україна».

Leave a Reply