Затримання банди вимагачів на Львівщині: у прокуратурі розповіли резонансні подробиці

0
603
Маршрутка. Фото: відкриті джерела.
Маршрутка. Фото: відкриті джерела.

Прокурорка Львівської області Ірина Діденко розповіла подробиці затримання вимагачів із перевізників. Як пише Четверта студія, про це інформує прокуратура Львівської області.

“Запобігли «розбіркам» з перевізниками на Львівщині. У зв’язку з карантином сфера перевезень людей стала гостро цікавою всім, в тому числі, місцевим криміногенним середовищам, оскільки люди готові платити за завищеними розцінками, аби потрапити до іншого регіону автотранспортом. З квітня триває слідство у кримінальному провадженні за фактами численних вимагань особами з кримінального середовища у перевізників “данини” за неперешкоджання їхній діяльності”, – повідомила прокурор області Ірина Діденко.

“Зафіксовано чергову передачу коштів в сумі 2100 грн перевізником вимагачу. Тариф досить серйозний – 300 грн за кожного пасажира. Групи працювали біля кордону в Краковці та Шегині”, – йдеться у повідомленні.

Триває проведення 12 обшуків, встановлюється коло всіх вимагачів.

“Готуємо повідомлення про підозри та клопотання про запобіжні заходи. Дійсно якісна робота ВСІХ правоохоронців, слідчих та оперативників поліцій Львівщини, УСР в області ДСР НПУ, УСБУ в області за процесуального керівництва прокурорів”, – наголосила Ірина Діденко.


Leave a Reply