Запуск ринку землі для юросіб необхідно відкласти до завершення воєнного стану, – Віктор Візний

0
208
Запуск ринку землі для юросіб необхідно відкласти до завершення воєнного стану, - Віктор Візний

Запуск ринку землі для юросіб необхідно відкласти до завершення воєнного стану.

Про це у своєму блозі на сайті Леополіс пише політик Віктор Візний, інформує Кулемет.

“Вважаю, що у поточних умовах, коли країна перебуває у стані війни та щодня зазнає загроз з боку агресора, запуск ринку землі для юридичних осіб шкодить національним інтересам та може негативно вплинути на розвиток сільського господарства, зокрема малого і середнього агробізнесу.

Українські аграрії сьогодні мають фінансові труднощі. Внаслідок воєнного конфлікту багато сільськогосподарських підприємств зазнали значних збитків. Руйнування і втрати спричинили фінансовий дефіцит, що ускладнює діяльність та розвиток агробізнесу. У таких умовах аграрії змушені працювати у збиток, намагаючись зберегти свої підприємства та забезпечити продовольчу безпеку країни.

Окрім того, відсутність повноцінного експорту негативно впливає на агробізнес, включаючи зменшення доходів, втрату стабільності на ринку та обмежені можливості розвитку та модернізації. Обмеження експорту зернових культур призводить до втрати можливостей для збуту продукції за кордоном, перенасичення внутрішнього ринку і зниження цін на продукцію, а отже зменшення прибутків.

У таких умовах середні та малі аграрії не зможуть конкурувати з великим агробізнесом, бо не мають достатньо коштів для купівлі землі.

Разом з тим, я категорично висловлююсь проти продажу землі державної власності. Ця заборона має бути продовжена і діяти на законодавчому рівні”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply