Замлинський відзначив спікерів першого дня XVIII Міжнародного економічного форуму

0
2450
Замлинський відзначив спікерів першого дня XVIII Міжнародного економічного форуму
Замлинський відзначив спікерів першого дня XVIII Міжнародного економічного форуму

На Львівщині завершився перший день XVIII Міжнародного економічного форуму. Українські та закордонні експерти, політики, представники дипломатичних відомств, підприємці, інвестори у чотирьох пленарних засіданнях дискутували на актуальні теми економіки області та держави.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

«Дякую усім учасникам, спікерам та гостям Форуму. Саме тут ви презентуєте Львівщину, Україну та увесь світ. Ви маєте надійних партнерів, щоб тут реалізовувати свої інвестиційні, гуманітарні, культурні проекти. Я впевнений, що враження та напрацювання сьогоднішнього дня ви пронесете упродовж цього року. А вже наступного року ми обов’язково обговоримо ті зміни, які відбудуться. Минулого року ми були очевидцями підписання договору між компанією «Еко-Оптіма» і ЄБРР і сьогодні цей інвестиційний проект було зреалізовано  – 36 МВт, понад 40 млн доларів інвестицій. І це лише один приклад цьогорічного результату. Знаю, що цей рік буде важким, але тільки в праці кується справжній успіх кожного бізнесу і кожної країни. Я би дуже хотів, щоб майданчик економічного форуму був майданчиком для комунікації та налагодження співпраці для кожного з нас»,-  зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський від імені голови Львівської ОДА Олега Синютки вручив учасникам панельних дискусій подяки.

Нагадаємо, що XVIII Міжнародний економічний форум триває упродовж двох днів, 1-2 листопада. Перший день форуму зібрав на Арені-Львів понад 1500 учасників із України та закордону.

Leave a Reply