Забродський: Садовий вважає, що Україна програла війну. Але що особисто він зробив, щоб її виграти?

0
1239

Герой України, легендарний генерал Забродський прокоментував скандальну заяву міського голови Львова Андрія Садового про те, що Україна програла війну з Росією.

“Серйозні інституції, авторитетні експерти, не говорячи вже про військове командування – не беруть на себе сміливість до таких відверто капітулянських заяв. Якщо пан Садовий вважає, що він програв, то що він зробив для того, щоб виграти цю війну, як громадянин?”, – про це заявив герой України,  генерал-лейтенант ЗСУ, народний депутат від “Європейської Солідарності” Михайло Забродський на спільній  з прес-конференції з кандидатом на посаду голови Львівської ОТГ Олегом Синюткою у Львові, у п’ятницю, 23 жовтня у відповідь на заяву чинного міського голови від 26 березня 2014 року про те, що Україна програла війну Росії.

“Що він зробив, щоб виграти війну як громадянин? Може провів 5 років на лінії зіткнення, чи виконав свій громадянський обов’язок у лавах збройних сил чи добровольчих формувань? Сидіти на відстані майже тисячу кілометрів від лінії зіткнення і розвішувати політичні ярлики – завжди простіше. Порядна людина так не вчинить, а відповідальний політик так ніколи не робить, бо за заявою завжди має бути дія – програв, капітулюй”, – сказав Михайло Забродський.

Нагадаємо, 26 березня 2014 року чинний міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до містян та українців із заявою про те, що Україна програла війну з Росією.

Залишити відповідь