“За майбутнє” отримає широке представництво у всіх місцевих радах на Львівщині, – Батенко

0
732

Народний депутат України Тарас Батенко просить українців відповідально поставитись до вибору під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Як пише Кулемет, про це Батенко написав у Фейсбуці.

“Друзі, цієї неділі відбудуться чергові місцеві вибори. Ми усі обиратимемо депутатів й голів громад в органи місцевого самоврядування. Прошу вас відповідально поставитись до вибору. Представники влади на місцях – це люди, від яких найперше залежатиме добробут громади. Місцева влада відповідатиме за стан комунальних доріг, дитсадків, шкіл, медичних закладів, за якісне дозвілля та культурні заходи на території вашої громади”, – наголосив Батенко.

Він нагадав, що на цих виборах йде першим номером до Львівської обласної ради від Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ».

“Це партія, яка об’єднала сильних місцевих лідерів по всій Україні. Нас об’єднала ситуація в країні. Як і багатьох українців, нас дістала непрофесійність та некомпетентність влади, провал боротьби з коронавірусом, занепад економіки, багатомільярдні борги зовнішнім кредиторам, відсутність порядку та верховенства закону в Україні”, – наголошує Батенко.

Він також додав, що попри весь бруд та замовну соціологію “проти нашої партії та наших кандидатів, ми відчуваємо та бачимо підтримку українців”.

“Я впевнений, що партія «ЗА МАЙБУТНЄ» отримає широке представництво у всіх місцевих радах на Львівщині. У нашій команді професіонали, які не словом, а ділом, роблять життя людей кращим. Ми готові взяти відповідальність та навести лад на нашій землі. Настав час ґаздою, не слугою перед світом стати! Тихою працею – до перемоги”, – наголосив Батенко.

Друзі, цієї неділі відбудуться чергові місцеві вибори. Ми усі обиратимемо депутатів й голів громад в органи місцевого…

Опубліковано Тарасом Батенком Пʼятниця, 23 жовтня 2020 р.

Leave a Reply