З вересня 2021 року близько 30 шкіл на Львівщині не розпочнуть свою роботу (ВІДЕО)

0
592
Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах

З 1 вересня 2021 року на Львівщині свою роботу не розпочнуть близько 30 шкіл. Про це у програмі Сьогодні. Головне розповів директор обласного департаменту освіти та науки Олег Паска, пише Кулемет.

За його словами, на Львівщини продовжують впроваджувати нові санітарні норми. Найбільшою проблемою у впроваджені реформи є брак коштів.

Зараз працюють над реорганізацією всіх харчоблоків і їдалень. Якщо говорити про вбиральні на вулиці, то із 1181 закладу середньої освіти в області, внутрішньо санітарного вузла не мають 17 шкіл. Здебільшого – це початкові школи у сільській місцевості, і половину з них не будуть фінансувати з 1 вересня. Їх закриють, бо там немає учнів.

“За моїм прогнозом і за результатами бесід із місцевими відділами освіти, на Львівщини закриють близько трьох десятків шкіл. Найбільша проблема із мережею закладів є в колишньому Турківському районі , а зараз – це Боринська громада . Є проблеми у Яворівські територіальні громаді, а також в Старосамбірській та Стрілківській ОТГ. Як правило – це великі сільські громади”, – каже Олег Паска.

 

Leave a Reply