З Польщі в Україну приїде спеціальний “Миколай без кордонів”

0
2257

Вже менше тижня залишається до того моменту, коли на закинутій залізничній євроколії Перемишль-Нижанковичі-Хирів знову стане весело і людно. 28 грудня через наразі неіснуючий пункт пропуску Нижанковичі-Мальховичі з Перемишля до українських Нижанкович знову приїде спеціальний поїзд “Миколая без кордонів”, що привезе подарунки для 306 дітей Старосамбірського району, – дітей-сиріт, дітей з родин загиблих в зоні АТО, дітей, чиї батьки зараз захищають Україну та Європу на Сході та просто нижанковицьких школярів.

Про це у Фейсбуці повідомив прес-секретар ПАТ “Кредобанк” Віктор Гальчинський.

“Перший “Миколай без кордонів” відбувся рік тому в Хирові. Цьогорічна ж акція, що відбудеться у Нижанковицькій школі за беззмінної підтримки KredoBank та ПАТ “Укрзалізниця”, вражає кількістю поважних партнерів – під свій почесний патронат подію взяли маршалок Сейму Польщі Marek Kuchciński та голова Верховної Ради України Андрій Парубій, міністр внутрішніх справ і адміністрації Польщі Mariusz Błaszczak, посол України в Польщі Andriy Deschytsya, генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольскі та багато інших. Організатором акції є громадська організація linia102.pl, яка за цей рік стала невід’ємною частиною мого життя та чию діяльність на території України я маю честь координувати та представляти.

Як і минулого року, цьогоріч 28 грудня назустріч польському потягу до Нижанкович вирушить спеціальний поїзд зі Львова. Запрошую журналістів брати участь – акредитація обов’язкова, але вже відкрита! Фото – з минулого року”, – написав Гальчинський.

Залишити відповідь