З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом запрезентують мобільний додаток

0
1245

30 листопада з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом оголосять про старт національної медійної кампанії  «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього».

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

У цей день буде презентовано спеціальний мобільний додаток – онлайн-тест на ВІЛ, який допоможе кожному українцю визначити ризик бути інфікованим ВІЛ. Додаток сам підкаже вірогідність і направить у найближчий пункт тестування в реальному житті. Тест є повністю конфіденційним.

Акція організовується БО «БТ «Мережа» м. Львів» спільно з департаментом соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації. Всім запрошеним на акцію буде запропоновано пройти тестування на ВІЛ з допомогою швидких тестів, долучитись до спеціальної фотозони та перегляду фільму щодо ВІЛ/СНІДу, також відбудеться прес-брифінг за участю керівника БО «БТ «Мережа» м. Львів» Дмитра Тигача та представників департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

Під час акції активісти разом з представниками влади зберуться, аби донести актуальний для України меседж – «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього».  Лише кожен другий ВІЛ-позитивний українець знає про свій статус. Ми закликаємо кожного дізнаватись про свій статус, адже це наше право на здоров’я. Лише так епідемію ВІЛ в країні буде зупинено.

Захід відбудеться 30 листопада о 15:00 год за адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 14А, Львівський кіноцентр.

Залишити відповідь