Юрій Холод має найвищі шанси очолити Львівську облраду, – експерти

0
879

Минулий політичний тиждень на Львівщині не передбачав нічого цікаво чи екстраординарного, навіть запланована на завтра сесія Львівської обласної ради не змогла розворушити львівський політикум. Але ситуацію змінив допис Євгенія Гірника про те, що він через проблеми зі здоровʼям і необхідність тривалої реабілітації складає з себе повноваження першого заступника голови Львівської обласної ради.

Про це пише Кулемет з посиланням на Аналітичний центр “POLITI.KO”.

Таке рішення Гірника серйозно розворушило ситуацію в обласній раді і відкрило багато варіантів для переформатування більшості та керівництва найвищого представницького органу Львівщини.

За непідтвердженою інформацією, зараз найвищі шанси очолити Львівську облраду має ще один заступник голови Львівської облради Юрій Холод, але йому нібито все ще бракує голосів для обрання. Для проведення цієї ротації “слуги народу” під чітким наглядом керівництва Львівської ОВА ініціювали створення міжфракційного обʼєднання, куди можуть увійти депутати з будь-яких фракцій. Єдина умова для входження до такого обʼєднання – безапеляційна підтримка усіх ініціатив Львівської ОВА.

Найбільшим лузером у цій всій ситуації наразі є фракція ВО “Батьківщина”, яка втратила все: і виконувача обовʼязків голови облради, і посаду першого заступника голови облради, і навіть право на заміну Гірника кимось іншим зі своєї фракції. Усі попередні коаліційні домовленості втратили свою чинність після відставки Гірника і тепер, щоб на щось претендувати, всім потрібно погоджуватись на умови згадуваного вище міжфракційного обʼєднання.

Чи вдасться їм це все провернути, ми побачимо або сьогодні під час сесії, або уже восени, коли відбудеться наступна сесія.

Leave a Reply