«Європейська Солідарність» вимагають від СБУ реакції на трансляцію провокаційного антиукраїнського ролика

0
753
Загальні збори Львівської міської організації партії "Європейська Солідарність", Фото Олег Синютка/ФБ

Народні депутати з «Європейської Солідарності» Володимир Ар’єв, Ірина Фріз, Іванна Климпуш-Цинцадзе,  Михайло Бондар, Софія Федина, Ростислав Павленко, Ахтем Чийгоз, Марія Іонова і Володимир В’ятрович підписали депутатське звернення до голови СБУ з вимогою вжити заходів і притягнути до відповідальності осіб, причетних до виготовлення та трансляції на телеканалі «НАШ» відеоролика з ознаками злочину проти основ національної безпеки України. Про це пише прес-служба ЄС, пише Кулемет.

«Нещодавно телеканал «НАШ» Євгена Мураєва показав відеоролик до Дня Незалежності України під назвою «Наша (не)залежність», з натяком на те, що у 1991 році громадяни зробили помилку, проголосувавши на референдумі за незалежність України, і це призвело до негативних наслідків.

Відеоролик розміщено на YouTube та на інших ресурсах в Інтернеті.  Факт трансляції зазначеного відеоролика викликав справедливе обурення серед громадян у соціальних мережах. Частина користувачів мережі закликала СБУ втрутитися в ситуацію, адже вищенаведені дії можуть містити ознаки злочинів проти основ національної безпеки України», – наголошують народні депутати.

Вони звернулись до голови Служби Безпеки України Баканова з вимогою відкрити кримінальне провадження.

«У зв’язку з вищевикладеним, прошу Вас відкрити провадження за статтями 109-111 Кримінального Кодексу України за фактом виготовлення й показу на телеканалі «НАШ» Євгена Мураєва відеоролика до Дня Незалежності України під назвою «Наша (не)залежність»  та вжити заходів для притягнення винних до відповідальності, передбаченої законодавством», – йдеться у депутатському зверненні.

Залишити відповідь