Як у Садового скеровують гроші на ідіотські проекти

0
1719

Для батьків, які сьогодні йдуть на батьківські збори. Про це пише Форпост

1. Я вважаю неправильним здавати кошти на ремонт школи, якщо податки, які я заплатила в міський бюджет, замість скерувати на ремонт школи, поклали на депозит!

Львівська міська рада має найбільший обсяг депозитів черед усіх міських рад України. У червні цього року – 569 млн.грн! Станом на сьогодні це понад 600 млн. грн. ПОНАД 600 МЛН ГРН , Карл!

У мене питання: навіщо ми маємо здавати на ремонт класу, охорону і т.д., якщо наші податки , замість забезпечити нормальні умови дітям, поклали на депозити?

Не слухайте службовців, які кажуть, що це кошти, які виділені на фінансування проектів на цей рік і вони заберуть їх до грудня: станом на початок січня кожного року на депозитах ЛМР залишаються шалені кошти.
також я не розумію, навіщо дають мільйони на розробку ідіотських проектів типу відновлення Пелчинського ставу, замість забезпечити нормальні умови навчання нашим дітям?

Навіщо у статути фантомних підтриємств і товариств вносяться шалені кошти. Ну, наприклад, створеного комунальною структурою ТзОВ «Львівські традиції» має статутний капітал близько 40 млн, які йому дали з бюджету Львова.
Хтось знає , чим займається ця небесна стурктура?
Навіщо вона львів’янам, якщо в нас неполаковані класи, а подекуди немає навіть парт?

2. Очевидно, що ми мусимо вимагати, щоб школи охороняла муніципальна варта за бюджетні кошти, а не невідомо звідки найняті охоронці.
Принаймні про це проголосували громадські слухання, організовані ГО “Батьківська рада Львівщини” в грудні 2017 р. http://tvoemisto.tv/…/u_lvovi_batky_pidrahuvaly_yakoyu_tsin… Також таке рішення підтримала сесія Львівської міської ради, але чомусь його не виконує https://www.lvivrada.gov.ua/…/7401-municypalyna-varta-ne-zd… Ми сплатили податки до бюджету, і за них мають забезпечити охорону.

3. Якщо Львівська міська рада має кошти, щоб подарувати мільйони наших податків приватним навчальним закладам (наголошу: не оплатити навчання дітей, а просто передати приватним навчальним закладам, що є порушенням закону https://zbruc.eu/node/69269), очевидно, що вона може роздаватися нашими податками лише після того, як у комунальних школах все ок.

Може мерія не знає, що батьки далі здають гроші на ремонти, а подекуди не мають навіть найелементарніших засобів для навчання?!

То давайте повідомимо їх про те, що ми відмовляємося платити додатково свої кошти на ремонти шкіл, купувати навчальне обладнання, оскліьки кошти для цього ми уже сплатили в міський бюджет у вигляді податків.

Давайте будемо вимагати , щоб замість скеровувати кошти на ідіотські проекти типу фунікулера на Високий замок чи Пелчинського ставу ЛМР забула, поки у нас недостатньо шкіл і садків, закладів дозвілля, а діти у них не мають належних умов для навчання!

П.С. Для довідки: близько 60 % нашого міського бюджету формується за рахунок податків на доходи фізичних осіб (тобто з оподаткування наших зарплат).

41685501 1597372200368801 7268188939578507264 n

Leave a Reply