Як у Львові презентували «Скарб семи пагорбів» (ФОТО)

0
1529
Мистецький керівник з героями стрічки скарб семи пагорбів
Мистецький керівник з героями стрічки Скарб семи пагорбів

З нагоди Дня захисту дітей у Львові відбулась презентація фільму-мюзиклу «Скарб семи пагорбів». Кінострічка розповідає про оптимістично налаштованих героїв, які якнайшвидше намагаються подолати витівки таємничих посіпак. Це історія, яка повчає та водночас мотивує дітей.

«Нам вдалось донести юному глядачеві основний задум фільму. Найцінніше за гроші не купиш, і найбільше багатство, яке тільки може здобути людина, — це знання, наполегливість і небайдужість», — додала Ольга Дрозда, режисер фільму.

Герої фільму та дітки з організації мій тато захищає Україну та малозабезпечні перші мали змоги переглянути фільм
Герої фільму та дітки з організації мій тато захищає Україну та малозабезпечені перші мали змоги переглянути фільм

Організатори проекту зазанчили, що презентація та покази фільму відбуваютють виключно на безоплатній основі. Цей проект покликаний довести українській молоді, що у нашій країні є усі шляхи та методи для самореалізації.

Команда проекту Скарб семи пагорбів
Команда проекту Скарб семи пагорбів

«Головним є те, що близько 60 дітей бійців АТО а також малозабезпечних змогли отримати нестримну порцію емоцій та задоволення у цей день! Ми повинні памяти та захищати права дітей не лише 1 червня , але й напротязі року» – зазначив Ростислав Пелех, лінійний продюсер проекту « Скарб семи пагорбів».

Мистецький керівник з героями стрічки скарб семи пагорбів
Мистецький керівник з героями стрічки Скарб семи пагорбів

Не лише показом кінострічки а й солодкими подаруночками могли почастуватися головні гості презентації – діти, а ще Вони мали змогу проїхатися на чудо-потязі та повечеряти в одному із закладів громадського харчування.

початок прес-конференції
початок прес-конференції

«У мене була мета об’єднати абсолютно всі напрями культури, мистецтва, музики і дитячого бачення на сучасний світ, і ми зуміли це зробити. Разом довели що, спільними зусиллями та завдяки наполегливості та відданості команди можна звернути гори», — додала ідеологиня проекту Маріанна Ільків.

«Дуже багато зусиль були потрачені не дарма! Щасливі обличчя дітей, гучні овації та слова вдячності від дітей стимулюють рухатися далі та робити нові проекти» – поділилася враженнями адміністратор фільму Софія Малендевич.

Варто додати, що «Скарб семи пагорбів», матиме своє продовження та буде рухатися у напрямку відродження українських традицій та побуту.

Нагадаємо, що проект був втілений в життя з ініціативи мистецької школи Маріанни Ільків під патронатом ЛМР.

Фото Назар Худьо

Leave a Reply