Як у львівських маршрутках бушують пенсіонери

0
590

Під час конфлікту у львівській маршрутці 68-річна жінка кілька разів вдарила шилом 21-річного хлопця. Бабцю одразу затримали пасажири, які й викликали на місце поліцію. Внаслідок нападу чоловік отримав легкі тілесні ушкодження. Про це пише Захід.нет.

Хоч інцидент стався ще у понеділок, 5 лютого, про цей випадок стало відомо лише за три доби, коли у соцмережах почали шукати свідків конфлікту.

«У понеділок, 5 лютого, близько 09:00 старша жінка спеціально вколола шилом пасажира маршрутки. Прохання свідків, які бачили цей інцидент, надати свідчення», – йдеться у повідомленні Олега Володимирова, який першим повідомив про цей випадок і опублікував відео з маршрутки.

Відомо, що напад на пасажира відбувся під час руху маршрутки №50 поблизу вул. Личаківської, 69. На опублікованих відео помітно, що жінка дорікала хлопцю, який стояв поруч, тим, що він «стоїть на місці», «робить шум» і «лазить по сумках». При цьому інші пасажири почали дорікати жінці, що вона даремно наговорює на хлопця. Після того, як хлопець почав виходити, жінка непомітно витягнула шило і вдарила ним хлопця кілька разів.

Речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська уточнила ZAXID.NET, що конфлікт у маршрутці наразі розслідується – правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень. Вона розповіла, що після конфлікту чоловік пройшов судово-медичну експертизу, під час якої і виявили легкі ушкодження.

Відомо, що обоє учасники конфлікту є львів’янами. Жінка 1949 року народження, а хлопець – 1996. За інформацією ZAXID.NET, жінка має проблеми з ментальним здоров’ям.


Leave a Reply