Як Садовий знову водить львів’ян за носа

1
234

На чесного і справедливого Львівського міського голову Андрія Садового знову вчинили наругу: на цей раз хтось начебто посмів розігнати проти нього всяку пропаганду у телеграм-каналах. Сам Садовий навіть привернув на це увагу, заявивши, що це замовили забудовники і йому просто смішно з цього. 

Про це черговий політичний конфуз мер Львова – у матеріалі ІВ Четверта студія.

Учора інформаційний простір завалила інформація про те, що проти мера Львова Андрія Садового вкотре хтось викинув якусь фігню – начебто Садовий поганий міський голова у глибокому тиловому місті. А насправді ж він чесно та прозоро виконує свої повноваження, працює за копійки, не виписує космічних премій своїм заступникам під час воєнного стану і так далі. Повірили? От і ми ні.

А насправді вчора стало відомо про те, що Держаудитслужба перевірить витрати Садового.

Згідно з наказом від 05.06.2023 №19-з, у зв’язку із виявленням органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель, прийнято рішення про початок моніторингу процедури закупівлі – (замовник – Виконавчий комітет Львівської міської рад на суму 3 336 256,13 грн.).

“Станом на зараз замовнику надіслано запит про надання пояснення, інформації та документів з питань здійснення вищевказаної закупівлі. Відповіді на даний час не надійшло”, – йдеться у повідомленні.

Якщо простіше, то Садовий вирішив, що усі його підлеглі у час війни можуть їздити на таксі. Насправді, це навіть логічно, адже припаркувати свої власні автомобілі у центрі Львова вже стало майже практично неможливо. Але ж чому чиновники повинні їздити на таксі за рахунок міського бюджету? Невже космічних премій їм для цього недостатньо? 

Що цікаво, видатки на таксі для чиновників не передбачені в бюджеті жодної іншої із 73 громад Львівщини, а також у видатках Львівської обласної ради та Львівської обласної військової адмінстрації.

Нагадаємо, Львівський міський голова Андрій Садовий забезпечує солодке життя своїх чиновників, не шкодуючи на них бюджетних коштів. В усякому разі так виглядає той факт, що з початку року міський бюджет сплатив за поїздки на таксі співробітників мерії майже 6 мільйонів гривень.

Про це повідомляє видання «Багнет», наводячи приклади подібних витрат, котрі усі пройшли через систему «Прозоро».

Так, 3,3 млн грн витратили на поїздки чиновників виконкому Львівської міськради, ще майже 1,4 млн грн – адміністрація голови Андрія Садового.

Але найцікавіше те, що переможцем усіх тендерів Львівської міськради на послуги таксі виявилася одна компанія – комунальне підприємство «Ратуша-Сервис». Вочевидь, виникає питання – перемоги саме КП відбулися через те, що влада не хоче віддавати бюджетні кошти приватній фірмі , чи переказ грошей на фірму, що підконтрольна мерії, просто дозволяє прикрити оборудки із цими коштами. Наприклад, вивести ці мільйони з бюджету, прикриваючись наданням послуг таксі.

Цікаво, що лише мерія Львова на чолі з Андрієм Садовим чомусь вирішила, що чиновники мають їздити на таксі, на що під час війни виділила майже 6 млн грн, і це ще не минуло і півроку. При цьому видатки на таксі для чиновників не передбачені в бюджеті жодної іншої із 73 громад Львівщини, а також у видатках Львівської обласної ради та Львівської обласної військової адміністрації.

Відтак, щоб зманіпулювати та розсіяти увагу львів’ян Садовий вдався до традиційного старого й древнього способу, коли злодій кричить “Лови злодія”.

Чи не можна припустити те, що саме Садовий замовив проти себе чорний піар, щоб мати підставу вийти і сказати: мене замовили, рятуйте, я ж білий і пухнастий. З котом. Можна цілком! І, мабуть, треба.

Далі буде…

Іван Франківський для ІВ Четверта студія.

1 коментар

Залишити відповідь