Як Садовий збрехав про візит Президента і роботу світлофорів у Львові

1
4732
Мэр Львова Андрей Садовый во время встречи с журналистами, во Львове, в субботу, 22 августа 2009р. Фото Дмитрия Стаховского / УНИАН

Львівський міський голова Андрій Садовий у своєму традиційному відеозверненні до мешканців міста заявив, що «місто не має впливу на регулювання світлофорів у час візиту до Львова високопосадовців».

«Місто не має впливу на регулювання світлофорів у такі моменти, адже ця процедура визначається державними нормами», – сказав Садовий.

Він також звернувся до АП і Національної поліції «з проханням надалі не зловживати такими діями».

Натомість, як стало відомо Кулемету, мер Львова банально збрехав, адже офіційні органи влади не давали вказівки переключати роботу світлофорних об’єктів у місті Львові до приїзду Порошенка. Тим більше, такої вказівки ніхто не міг дати за три години до офіційного початку візиту Порошенка.

Натомість у вимозі патрульної поліції йдеться лише про переведення світлофорів «у режим жовтого миготіння» під час проїзду колони, але аж ніяк за три години до приїзду Глави держави…

Хто ж тоді відключив роботу світлофорів ще задовго до візиту Порошенка?

1 коментар

  1. А чому на вимозі внизу нема посади і прізвища особи котра отримала цю вимогу????…..Прошу прокоментувати моє запитання.

Залишити відповідь