Як Садовий самоусунувся від проблем у Львові

0
7097

Короткий огляд останніх трьох місяців роботи міського голови Львова Андрія Садового. Про це у Фейсбуці пише громадський активіст Ірина Юзик.

“Триває політичне турне Україною та Європою. Urban Talks (себто дискусії про урбаністику, містобудування і особливу успішність у цьому Львова ! ), візити ввічливості, зустрічі з виборцями “Самопомочі” і ймовірно, кандидата у Президенти.

Житомир (1.06, п’ятниця), Вроцлав (4.06, понеділок), Чернівці (13.06, середа), Золочів (14.06, четвер), Тернопіль (18.06, понеділок), Париж (19.06, вівторок), Брюссель (20.06, середа), Луцьк (5.07, четвер), Івано-Франківськ (17-18.07, вівторок середа), Ужгород (2-3.08, четвер-п’ятниця), Харків, Краматорськ, Слов’янськ, Запоріжжя (16-17.08, четвер-п’ятниця), Авдіївка (19.08, неділя), Маріуполь (20.08, понеділок), Нікополь (21.08, вівторок), Дніпро (21.08, вівторок), Одеса (27.08, понеділок), Миколаїв обласний (28.08, середа).

Короткий огляд останніх трьох місяців життя Львова, без міського голови, бо, як бачимо, міський голова зайнятий, йому не до наших проблем.

Місто тоне кілька разів за літо, бо каналізація не справляється з дощем. Виконком видає вал нових містобудівних умов та обмежень. Вулиця Каліча Гора знову пішла під землю. Зруйнували грунтові корти на вулиці Мельника. За будинком престарілих ніяк не закріплять землю, аби її ніхто не відкусив. Місяць голодує під стінами мерії вчителька львівської школи, бо 50 років чекає від місцевої влади власного житла, яке їй належиться за всіма нормами, правилами, чергами і т.д. ЛМР намагається через коліно поламати Університет Франка аби збудувати під ним і під його площею паркінг. Вщент зруйнувано, розібрано на будівельне сміття історичну кам’яницю на Личаківській, 37. Знищили парк за палацом Потоцьких аби провести музичний фестиваль. Пропхали будівництво готелю на вул. Вороного, всупереч рішенню громадських слухань”, – написала Ірина Юзик.

Leave a Reply