Як підлеглі Садового захищають використання піскосуміші (ВІДЕО)

0
1314

Комісія інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики заслухала Проект ухвали «Про підтримку електронної петиції “Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць у зимовий період“.Ініціатори петиції зазначають про альтернативу.

1) На дорожньому покритті використовувати виключно чисту сіль, або знайти нешкідливі для взуття і лап тварин реагенти (таким чином діють у Києві).

2) На пішохідній частині використовувати виключно механічні способи прибирання, а саме: механізоване прибирання де це можливо (таким чином виключно діють у Вінниці).

3) Використання дрібних камінців (відсів граніту, базальту тощо), що вмерзають в сніг і створюють надійне зчеплення з підошвами взуття. Перевірено в ряді країн ЄС на вулицях з дуже сильними ухилами. Існують випадки, коли це дрібний відсів не вивозять, а зберігають в лунках дерев. На відміну від піску, дрібні камінці покращують доступ води та повітря. Окрім всього відсів може використовуватися багаторазово та не створювати додаткового навантаження на сміттєзвалища.

4) В якості тимчасового заходу пропонується виставляти пластикові контейнери для зберігання свіжої та збору відпрацьованої піскосуміші двірником з метою подальшої утилізації.

Однак Ірина Маруняк озвучує іншу точку зору…

Leave a Reply