Як підлегла Садового готує тендерну документацію

0
2601

Як грамотно проводити тендерні закупівлі щоб мати максимальний зиск – лекцію на таку тему, без проблем, може прочитати провідний спеціаліст відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Федірко Катерина Вадимівна. Про це пише прес-служба ГО “Розвиток громади”.

У недалекому 2013 році Катерина Вадимівна, попри те, що займала посаду заступника директора фірми «АФЕКС ЛТД», перебувала у активному пошуку нового місця праці, про що свідчить її резюме, розміщене на популярному сайті WORK.UA.  Мабуть, мрія пані Катерини, знайти роботу, «яка дала б можливість якнайповнішого застосування існуючих знань і навиків» здійснилась, адже вже у 2015 році вона стає секретарем комітету з конкурсних торгів Галицької районної адміністрації м.Львова.

Слід зазначити, що робота у Катерини Федірко не проста. Адже лише за останні 12 місяців Галицька районна адміністрація провела більше 130 закупівель на понад 80 мільйонів гривень. Окрім підготовки тендерної документації на закупівлі їй мабуть, доводиться готувати документи і наперед визначених «переможців» цих закупівель. Про це можуть свідчити дані аналітичної системи Clarity Projec, які вказують, що деякі реєстраційні дані Галицької районної адміністрації на системі електронних закупівель Prozorro, фігурують і у низки компаній. Зокрема, електронна пошта lymarkatia@gmail.com (дівоче прізвище Федірко Катерини – Лимар) та номер телефону (067) 933-69-91, окрім самої адміністрації, зустрічаються і як контакти двох десятків компаній, що вигравали підряди у Галицькій районні адміністрації.

На жаль, винагорода за такі старання не надто велика. Протягом 2016 року Катерина Федірко на посаді провідного спеціаліста відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації заробила всього 98 тис. гривень заробітної плати.

Однак, ще у 2016 році, компанія «АФЕКС ЛТД», у якій Федірко Катерина до останнього працювала на посаді заступника директора, і яка належить її чоловікові Федірку Сергію, отримує низку підрядів у іншому районі міста – Сихівському.

Усі контракти ТзОВ «Афекс» ЛТД із Сихівською районною адміністрацією укладено у тій же сфері комунального господарства. Загалом у 2016 році компанією виконано 9 підрядів на загальну суму понад 930 тис. гривень.

За 11 місяців 2017 року сума контрактів між ТзОВ «Афекс» ЛТД та Сихівською районною адміністрацією склала уже майже 1 млн. 500 тис. гривень.  Цікавою є й та обставина, що серед суперників фірми «Афекс» ЛТД є і кілька підприємств у яких на системі Prozorro фігурує все та ж електронна пошта lymarkatia@gmail.com та номер телефону (067) 933-69-91.

Попри мільйонні контракти, чоловік Катерини Федірко у 2016 році задекларував лише 6 тис. гривень доходу від підприємницької діяльності та ще 19 тис. заробітної плати, отриманої на посаді директора ТзОВ «Афекс» ЛТД.

ГО «Розвиток Громади» звертається до відповідальних осіб органів місцевого самоврядування, а також відповідних правоохоронних органів, звернути увагу на факти, описані у статті. Мова йде не лише про ймовірний конфлікт інтересів та корупцію у сфері бюджетних закупівель, але й про комфортні умови життя багатьох мешканців міста. Адже переважна більшість закупівель, до яких мала дотичність Федірко Катерина та компанія «Афекс» ЛТД стосується сфери комунального господарства, із якою щоденно стикаються львів’яни.

Залишити відповідь