Як на Львівщині контролюють будівництво спортивних майданчиків (ФОТО)

0
1393
На Турківщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям
На Турківщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

Постійна комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради спільно з представником Управління фізичної культури та спорту ОДА Вадим Климович побувала в кількох місцях, де ще не завершені роботи по облаштуванню спортивних майданчиків зі штучним (наливним) покриттям, які мали завершитися ще 2017 року.

У с. Грабовець (Стрийський район)
футбольне поле не засипане піском і гранулятом (які знаходяться під відкритим небом поруч з майданчиком), не встановлене обладнання (мініфутбольні ворота).

У м.Моршин на футбольному полі зі штучним покриттям дренажна система не справляється з відведенням води, не укладене наливне покриття на бігові доріжки.

У с. Козьова (Сколівський район)
є ряд недоліків і на спортивному майданчику: відсутня основа під наливне покриття, не встановлене освітлення.

У всіх трьох випадках роботи проводились підрядною організацією ТзОВ «Еліт спорт груп», яка недобросовісно поставилась до виконання обласних та державних програм.
Керівники ОТГ, міської та сільської рад намагаються контактувати з підрядною організацією, на що остання не реагує належним чином.

«у разі, якщо ситуація щодо недобросовісного ставлення до виконання ​робіт у рамках обласних та державних програм буде продовжуватися, доведеться проводити робочі зустрічі із замовниками та підрядниками у присутності правоохоронних органів», – заявив голова постійної комісії Петро Жукровський

Залишити відповідь