Як Львівська ОДА привчає людей перекривати дороги

0
672
На Львівщині селяни перекрили дорогу

Як тільки мешканці перекрили трасу – область одразу звернулась до Кабміну, щоб відремонтувати дорогу, яка не була включена до переліку. Тож, судячи з повідомлення, усім мешканцям, де ще не відремонтували дорогу, також слід перекрити трасу…

Львівська облдержадміністрація скерувала звернення до Львівської обласної ради та Кабінету Міністрів України із проханням виділити кошти на проведення ремонту дороги С141704 Мшанець – Стрілки. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Нагадаємо, біля траси Львів – Ужгород у с. Лопушанка стартувала акція протесту – мітингувальники перекрили дорогу із вимогою проведення капітального ремонту.

Заступник голови ЛОДА Тарас Грень поспілкувався із протестувальниками – мешканцями прилеглих сіл.

«Ця ділянка дороги не була включена до переліку об’єктів, ремонт яких проводився цього року, відповідно, фінансового ресурсу на її капітальний ремонт немає, особливо зараз – станом на жовтень місяць поточного року. Самостійно, сьогодні ОДА звернулась до обласної ради та Кабінету міністрів України щодо виділення додаткового фінансування на проведення відповідних робіт. За будь-яких умов, капітальний ремонт цієї дороги можливий не раніше наступного року та за умови відповідного фінансування. Усвідомлюємо, що ситуація соціально чутлива та напружена і дорогу потрібно зробити», – наголосив Тарас Грень.

Для влаштування асфальтобетонного покриття по всій протяжності цієї дороги, а це орієнтовно 19,3 км, за попередніми підрахунками, мінімальна потреба в коштах становить близько 80 млн гривень.

Leave a Reply