Я ледь не розридався: Ганапольський розповів про передачу квартири родині загиблого гірника

0
1286

Родина загиблого гірняка Михайла Павлика у найближчі години стане власником трикімнатної квартири.

Про це в ефірі Прямого розповів телеведучий та журналіст Матвій Ганапольский.

“Я хочу сказати, що це і для мене була несподіванка. Я про це дізнався тільки вчора ввечері. Терміново зібралися, групою поїхали. І для мене це було досить тяжко, тому що я знав, яка буде реакція. Реакція шановної Антоніни Павлик, в якої загинув Михайло Павлик, її чоловік. Там все було на нервах, але ми прийшли, подивились ту квартиру, потім я зайшов до неї. Ми зайшли до неї в квартиру. Там є такий нюанс. Вона член релігійної групи, де камери не дуже welcome… Ми себе некомфортно почували. Але ми мали сказати, що знайшли для неї квартиру”, – сказав Ганапольський.

Він зазначив, що для придбання квартири залучили кількох ріелторів та багато інших людей.

“Купити квартиру можна, справа навіть не в грошах. Справа в тім, що у шановної Антоніни троє дітей. І вони у такому віці, що в них вже є друзі. А вона також працює у цьому районі. Тобто можна було якусь новобудову купити, щось таке. Але тоді… Неймовірно тяжко. А якщо це квартира, в якій треба ще робити ремонт, то це за півроку. А там її стан просто жахливий. Я маю на увазі цієї жінки. Тому ріелтори зробили неможливе — вони знайшли прямо в цьому під’їзді. Вони якось з’ясували, що в цьому під’їзді двома поверхами, якщо я не помиляюсь, вище, продається квартира — 70 квадратних метрів. Причому вона після ремонту”, – пояснив ведучий “Прямого”.

Ганапольський розповів, що зараз тривають останні кроки по придбанню квартири.

“Треба було просто прийти і сказати: “ця квартира ваша”. Але я там майже не розридався. Це було нормально, по-людськи. Ми після цього їх залишили, вони гуляють, щоб вони відпочивали… Звичайно, ми це все показуємо. Але ми не хотіли, щоб це був піар нашого каналу. Просто президент зробив пропозицію, і канал відповів таким от чином. Мені здається, що це достойно і це нормально. Може, пан президент купить ще комусь квартиру за свої власні гроші. Це вже його справа, президентська.
Що зараз у нас діється? Вже гроші перевели. Ми біля нотаріальної служби. Зараз вони там перерахують ці гроші, після цього будуть підписані документи. І після цього ми вже десь станемо. І коли у мене буде цей документ — а я в даному випадку не продавець цієї квартири, а я представник каналу юридичний — то буде цей урочистий момент. Мабуть, знову зі слізьми – не знаю, чи пані Антоніни, чи моїх — коли я протягну руку, віддам цей папір і скажу: “квартира ваша”. І на цьому “Прямого” каналу місія буде закінчена. І дай Боже їй жити в цій квартирі”, – сказав Ганапольський.

Він додав, що “дай Боже, щоб і всі інші не тільки говорили, а й робили”.

Залишити відповідь