Викрадені мотоцикл «Ямаха» та автомобіль «Тойота» виявили на кордоні з Польщею

0
775

Мотоцикл «Ямаха» та автомобіль «Тойота», які перебували в міжнародному розшуку, виявили співробітники Держприкордонслужби на кордоні з Польщею. Транспортні засоби знаходилися в базі даних Інтерполу, як викрадені.  Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Водії транспортних засобів, громадянин Німеччини та українець, перетинали кордон в пункті пропуску «Краківець». Однак вони були зупинені для подальшої перевірки, оскільки під час прикордонного контролю на їх «залізних коней» спрацювала інформація з бази Інтерполу, яку активно використовують охоронці держрубежу.

Німець на «Ямасі» 2015 року випуску рухався на в’їзд в Україну. За наявною інформацією мотоцикл був викрадений в Німеччині у 2016 році. А от наш співвітчизник на «Тойоті» 2015 року випуску намагався виїхати за межі держави. Як встановили прикордонники, автівка рахується викраденою з листопада 2017 року.

По обом випадкам поінформовано Укрбюро Інтерполу в Києві.

Відмітимо, з початку року прикордонники реалізували більше 700 спрацювань бази даних Інтерполу, серед яких майже 500 відносно осіб та більше 50 відносно транспортних засобів.

 

Leave a Reply