Всеукраїнській вишкіл «Джура-Прикордонник» пройде восени на Львівщині (ФОТО)

0
287
Всеукраїнській вишкіл «Джура-Прикордонник» пройде восени на Львівщині

Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник» цього року пройде у місті Великі Мости Львівської області на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України.

Про це інформує Кулемет з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник» заплановано з 12 по 17 вересня 2021 року.

«Джура-Прикордонник» має на меті виховання справжніх патріотів України, фізичне, моральне загартування та підготовку дітей до захисту Батьківщини, а також популяризувати прикордонну службу.

Проведення вишколу сприяє активному залученню молоді до національно-патріотичного виховання, формуванню високих моральних цінностей на прикладі кращих бойових традицій охоронців кордону України.

Організаторами «Джури-Прикордонник» є Міністерство молоді та спорту України, Державна прикордонна служба України, Львівська обласна державна адміністрація, а також громадські організації національно-патріотичного спрямування.

Учасниками вишколу «Джура-Прикордонник» є команди (рої) гри «Сокіл (Джура)» від прикордонних міст (районів, ОТГ), або таких, що знаходяться на лінії розмежування з окупованими (неконтрольованими) територіями України, а також команди від клубів «Юні друзі прикордонників». Кількість – до 350 осіб.

Рій (команда) складається з учнів віком від 14 до 17 років.

Склад рою (команди) – 10 осіб: 8 учнів (з них не менше 3 дівчат) та 2 керівники (виховники).

Детальніше про вимоги для участі у вишколі: http://surl.li/zirx

Вишкіл проходитиме на 4 локаціях: Кінологічний навчальний центр; військове стрільбище Кінологічного навчального центру; відділ прикордонної служби «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону; відділення інспекторів прикордонної служби «Рава-Руська» (тип А) Львівського прикордонного загону.

Всеукраїнській вишкіл «Джура-Прикордонник» пройде восени на Львівщині
Всеукраїнській вишкіл «Джура-Прикордонник» пройде восени на Львівщині
Всеукраїнській вишкіл «Джура-Прикордонник» пройде восени на Львівщині

Також на учасників вишколу чекатиме цікава розважально-пізнавальна програма з виїздом у історичні місця Львівської області, різноманітні конкурси, змагання тощо.

Нагадаємо, що перша всеукраїнська «Джура-Прикордонник» пройшла в 2017 році в Оршанці Черкаської області на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби. У ній взяли участь представники понад 70 прикордонних районів. Друга гра пройшла у 2018 році на базі Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби у Львівській області (місто Великі Мости), в ній взяло участь близько 450 дітей. Третя «Джура-Прикордонник-2019» була наймасштабнішою з усіх проведених до цього ігор і проходила в містах Ізмаїл, Болград та у селі Приморське (Кілійського району). Усього у ній взяли участь понад 500 учасників з 18 прикордонних районів.


Leave a Reply