Врятованому у Дніпрі собаці Сільверу збирають кошти на протези

0
923

У Дніпрі гуртом рятують собаку Сільвера, над яким жорстоко познущались невідомі. Пса побили та відрубали всі лапи. Зараз він одужує у клініці, але для скорішого одужання Сільвера не завадить допомога.

Про це повідомила кореспондент Тетяна Запаря у сюжеті для програми “Репортер”, пише Прямий.

Як розповіла кореспондент, щасливий Сільвер вже активно хоче гратися, він лащиться до ветеринара та слухняно переносить всі щоденні маніпуляції.

“В даний час Сільвер у задовільному стані, він проходить курс антибіотикотерапії, проводимо обробку ран, в подальшому готується до оперативного втручання. За цей час спостерігаємо покращення: шерстний покров відновився у нього, він вже адаптувався”, – сказав ветеринарний лікар Денис Барнаш.

А кілька тижнів тому життя собаки було під загрозою. Закривавленого та знесиленого пса у дворі знайшов Петро Шеремет. Чоловік згадує, що собака плакав та усім виглядом благав про допомогу.

“Тут стояла моя машина, за машиною лежала собака. Як вона почала вставать, я побачив, що від неї кров на плитці. Потихеньку вона переповзла сюди і забилась у самий куток. Вона вся була у крові, лапи у крові, вона тут лазила, хто з неї познущався, я не знаю, це не людина, таких треба наказувати серйозно”, – розповів рятівник Сільвера Петро Шеремет.

До клініки тварину Петро привіз у критичному стані: задавнені рани, частково з некрозом, виснаження. Та завдяки лікарям і допмозі небайдужих людей – пес одужує та набирається сил. Адже Сільвера тут не тільки лікують, а й пестять.

“Любить, коли його чухають, любить. Коли приносять різні смаколики, у нього гарний. Любить поїсти. Так, Сільвер?”, – розповів ветеринарний лікар Денис Барнаш.

“Як котик, добрий, лагідний, він звик уже до всіх, абсолютно до всіх працівників клініки, дуже хороший. Ласкавий, крутиться, крутиться весь”, – розповіла адміністратор ветеринарної клініки Юлія.

Персонал клініки вражений добротою дніпрян. Після появи у соцмережах історії про покаліченого собаку – за день люди принесли все необхідне – корм, пелюшки, гроші.

“Ми хочемо висловити подяку, що ви приходите в нашу клініку, що дякуйте, що даєте гроші, допомагаєте”, – сказала Юлія.

Та попереду найскладніше – дороговартісна операція та протезування.

“На даний момент собака Сільвер всім забезпечена, в повному обсязі, це все: витратні матеріали, харчування, корми тощо Єдине, що хотілося б сказати: попереду дуже довга реабілітація, собаці необхідні будуть гроші на протезування, і на операцію, по видаленню кістки, яка залишилася в ніжці”, – додала адміністратор ветеринарної клініки Юлія.

Всі необхідні операції лікарі роблять безкоштовно, а от на виготовлення протезів потрібні будуть гроші. Бо Сільвер вже мріє бігати і про це він яскраво говорить поглядом.

Якщо ви хочете поставити Сільвера на ноги, можете допомогти у купівлі протезів. При переказі коштів обов”язково зазначайте “ДЛЯ СІЛЬВЕРА”.

Приватбанк, 4731 2191 1353 6209, Шевченко Оксана Олександрівна, примітка “ДЛЯ СІЛЬВЕРА”.

Leave a Reply