Влада Зеленського не впоралася з проблемою встановлення миру і звільнення окупованих територій, – експерти

0
416

Ініціатива Юлії Тимошенко про створення спеціальної парламентської місії може вивести переговори щодо відновлення миру з глухого кута. Таке переконання висловив політолог Костянтин Матвієнко у своєму дописі в Фейсбук. 

Він зазначив: «Цією стратегічною ініціативою Юлія Тимошенко вкотре демонструє професійність та всеохопність її підходів до вирішення проблем, що складають глобальні загрози для України».

Політолог зауважив, що таким чином Юлія Тимошенко та її команда демонструють, що вони готові брати на себе відповідальність за долю держави в умовах дедалі більш нестабільного світу.

Водночас якомога швидше підтримати і реалізувати ініціативу Юлії Тимошенко про парламентську спеціальну місію миру закликав авторитетний політолог і соціолог Віктор Небоженко.

Він зазначив, що влада Зеленського не впоралася не тільки з соціально-економічною ситуацією, але і з проблемою встановлення миру і звільнення окупованих територій.

У цій ситуації, на думку політолога, ініціатива Юлії Тимошенко є сміливою та своєчасною.

Він зазначив: «Тимошенко є сильним переговорником з величезними зв’язками у світі. Вона готова сміливо запропонувати свій міжнародний авторитет заради встановлення справедливого миру на Донбасі».


Leave a Reply